Тріска для копчення своїми руками

schepa-dlya-kopcheniya-svoimi-rukamiЗараз купити тріску для копчення в інтернет магазині не складає особливих труднощів, але все-таки бувають випадки, коли тріска потрібна терміново, або просто немає можливості купити тріску в інтернет магазині. Зробити тріску для копчення своїми руками зовсім не складно, і часу буде потрібно всього хвилин тридцять.

Для того, щоб зробити тріску для копчення своїми руками знадобиться пила і сокира. Непогано, якщо пила буде електрична, або бензопила, але, якщо такої немає, то підійде і ручна.

Деревину для тріски краще брати плодових дерев. Ні в якому разі не можна використовувати хвойні породи дерев. Одної колоди цілком достатньо, щоб зробити тріску.

Копчение

І так приступимо. Спочатку колоду потрібно нарізати тонкими пластинками (слайсами) товщиною приблизно в 1 см. Якщо потрібна ще й тирса, то під колоду потрібно що-небудь підстелити, щоб потім тирсу можна було легко зібрати.

schepa-dlya-kopcheniya-svoimi-rukami1

У нас вийшли ось такі круглі пластинки. Бажано, щоб деревина була суха, тоді її легше буде рубати в тріску.

schepa-dlya-kopcheniya-svoimi-rukami2

Якщо кора легко відстає, то її потрібно зняти.

schepa-dlya-kopcheniya-svoimi-rukami3

Далі за допомогою сокири деревину потрібно порубати в тріску.

schepa-dlya-kopcheniya-svoimi-rukami4

Такої кількості тріски цілком вистачить на кілька копчень в коптильні з гідрозатвором чи для повного наповнення великого димогенератора.

schepa-dlya-kopcheniya-svoimi-rukami5

Ось так от просто і легко зробити тріску для копчення своїми руками.

Тріска для копчення своїми руками: 6 комментариев

  1. Все интересно. Во только все мои бензиновые пилы имеют смазку цепи. Соответственно древесина в масле. Немного но в масле. Я пилил прорубь и круги масла ее всю закрыли. Считаю, что для копчения такие пилы не подойдут…

    1. Ну так можно масло не заливать и насухо)

    2. Про масло вы верно написали, во всех цепных пилах (бензиновых и электрических) используется цепное масло. Его поступает мало, но на срезах древесины есть небольшой остаток масла и очень не хочется, чтобы он подкоптил вместе со щепой конечный продукт.

  2. А разве так можно? Пила не загнется?

  3. Візьміть пилу “Дружба 2”, вона не загнеться))

  4. Возьмите большую болгарку с диском по дереву или цыркулярную пилу, там масло для смазки не требуется, и будет вам счастье

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.