Купати гарячого копчення

kupatyi-goryachego-kopcheniyaКупати гарячого копчення вдома з якісного м’яса або птиці, без всяких добавок, соковиті, ніжні, ароматні. Додаємо часник, зелень, гострі приправи за смаком. Робимо вдома. Легко і просто!

Складові:
М’ясо: яловичина, свинина, птиця 1,5-2,5 кг
Часник, сіль, перець, спеції, петрушка або інша зелень за смаком
Оболонка свиняча натуральна.

kupatyi-goryachego-kopcheniya1

kupatyi-goryachego-kopcheniya2

М’ясо добре промиваємо, звільняємо від зайвих плівок, нарізаємо невеликими шматочками. Часник чистимо на дольки. Свинячу оболонку замочуємо в холодній воді, добре промиваємо. М’ясо пропускаємо через м’ясорубку з крупною решіткою, в кінці мелем часник і зелень. Все добре перемішуємо, додавши сіль і спеції.

kupatyi-goryachego-kopcheniya3

На м’ясорубку фіксуємо насадку для купат, відрізаємо потрібний шматок оболонки і натягуємо на насадку. На кінці зав’язуємо вузлик, проколюємо кінчик голкою наскрізь, щоб виходило зайве повітря при набиванні оболонки рубаним м’ясом.

kupatyi-goryachego-kopcheniya4

Починаємо акуратно наповнювати оболонку, формуючи купати потрібного розміру, перекручуючи кілька разів навколо себе.

kupatyi-goryachego-kopcheniya5

kupatyi-goryachego-kopcheniya6

Використовуємо для приготування домашніх купат гарячого копчення коптильню з гідрозатвором. Вона може використовуватися в домашніх умовах. Вода, яка наливається в спеціальний жолоб, затримує всі неприємні запахи і кіптяву. Тріска, загорнута у фольгу, поміщається на дно коптильні, далі розміщується решітка, на яку викладаємо купати, якщо решітки дві, то купати можна викласти на кожну.

kupatyi-goryachego-kopcheniya7

Встановлюємо коптильню на плиту, накриваємо кришкою, в спеціальний жолоб по периметру заливаємо воду. Трубку для відводу диму і пари приєднуємо одним кінцем до коптильні, а інший кінець виводимо за вікно.

kupatyi-goryachego-kopcheniya8

Купати коптимо близько години. Спершу вогонь ставимо на максимум, далі, після закінчення 15 хвилин зменшуємо до малого. Коли купати гарячого копчення готові, даємо їм постояти ще хвилин 10-15, не відкриваючи кришки коптильні. Далі дістаємо їх, перекладаємо на блюдо.

kupatyi-goryachego-kopcheniya9

Соковитіше і смачніше домашніх купат гарячого копчення, поданих зі свіжою зеленню, овочами і вареною картоплею, неможливо собі уявити нічого.

 

Купати гарячого копчення
Купати гарячого копчення
Купати гарячого копчення вдома з якісного м'яса або птиці, без всяких добавок, соковиті, ніжні, ароматні

Prep Time: 1 hour, 0 minutes

Cook Time: 2 hours, 0 minutes

Ingredients:
  • М'ясо: яловичина, свинина 1,5-2,5 кг
  • Часник
  • Сіль
  • Перець
  • Петрушка або інша зелень за смаком
  • Оболонка свиняча натуральна
Instructions:
1. М'ясо добре промиваємо, звільняємо від зайвих плівок. 2. Пропускаємо через м'ясорубку з крупною решіткою, в кінці мелем часник і зелень. 3. Начиняємо оболонку м'ясом за допомогою м'ясорубки з насадкою. 4. Коптимо в коптильні з гідрозатвором протягом години.